facebook
   2015-09-06

II Ogólnopolski Wielobój Atletyczny do lat 12 w Ciechanowie

Za nami II Ogólnopolski Wielobój Atletyczny do lat 12, który odbył się w Ciechanowie. Od piątku do soboty, blisko 70 dzieci z całej Polski, rywalizowało ze sobą w pięciu konkurencjach: biegu 4x10 m, skoku w dal obunóż, rzucie piłką lekarską oraz rwaniu i podrzucie. Nasi zawodnicy nie zawiedli i podium zdobyli. W kategorii do lat 11, 3 miejsce zajął Wiktor Czarnomski. W kategorii do lat 12, 1 miejsce zajął Kamil Cichowski, 3 miejsce - Damian Smółka i 4 miejsce - Piotr Janowski. Warto dodać, że w kategorii wiekowej do lat 10 dziewcząt, 4 miejsce uzyskała Aleksandra Kołecka.
W klasyfikacji drużynowej, ekipa Ciechana zajęła 3 miejsce, które jest efektem ciężkiej pracy w okresie wakacji pod czujnym okiem trenera Arka Smółki, któremu gratulujemy fantastycznych wyników jego podopiecznych!