facebook
   2014-09-17

IV Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym

Za nami IV już Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym, którego organizatorem jest nasz Klub a partnerem Urząd Miasta Ciechanów. W turnieju wzięli udział uczniowie z pięciu szkół podstawowych w Ciechanowie i tu został pobity kolejny rekord bowiem liczba uczestników to prawie 150 osób!!! Cieszy nas tak duże zainteresowanie dzieci sportem, tym bardziej, że nasz klub ma dla nich szeroką ofertę zajęć sportowych. Zapraszamy na zajęcia podnoszenia ciężarów, które już od ponad dwóch lat prowadzimy w naszym klubie i są one naszą wizytówką, ale już za tydzień w czwartek 25 września, startujemy z treningami lekkiej atletyki, które odbywać się będą na hali przy ulicy 17 Stycznia 60B - tej samej, na której przeprowadziliśmy nasz turniej. Zapraszamy wszystkie dzieci zainteresowane trenowaniem lekkiej atletyki na godzinę 15:15.
Wracając do turnieju warto wspomnieć, że w klasyfikacji wszystkich zawodników, zarówno dziewcząt jak i chłopców, pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 5. Drugie miejsce w klasyfikacji dziewcząt zajęła Szkoła Podstawowa nr 6, trzecie zaś SP nr 4. W klasyfikacji chłopców drugie miejsce przypadło SP nr 4... i SP nr 6, które zdobyły identyczną ilość punktów.